دختران یزد، دخترانی عفیف و پاکدامن هستند

 1. آقای احمدی‌نژاد در ساعت ۹ بامداد وارد فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد شد.
 2. ازدحام جمعیت مردم، از فرودگاه تا مجموعه امیرچخماق به قدری بود که آقای احمدی‌نژاد در ساعت ۱۲ ظهر و پس از سه ساعت تاخیر توانست در جایگاه حاضر شود.
 3. جمعیت پرشور و عظیم مردم یزد که از ساعت ۷ صبح و در یک روز میان‌هفته برای دیدار با آقای احمدی‌نژ‌اد در مجموعه امیرچخماق حضور یافته بودند به حدی بود که حتی سبب شگفتی اصحاب رسانه شده بود و این جمعیت را غیرقابل پیش بینی و عجیب توصیف می‌کردند .
 4. میدان بزرگ امیرچخماق، خیابان های امام‌خمینی، قیام، میدان سیدمصطفی‌خمینی و خیابان‌های اطراف مملو از جمعیت زن و مرد بود.
 5. مردم شهر یزد در هنگام ورود رئیس‌جمهور با شعارهای «عطر گل محمدی به شهر ما خوش آمدی» و «صل علی محمد یاور رهبر آمد» از وی استقبال کردند.
 6. هر چند مسئولین استانی و کشوری در هنگام سخنرانی امام‌جمعه و استاندار یزد و همین طور رئیس جمهور بر روی صندلی نشسته بودند و به سخنان آنها گوش می‌کردند اما رئیس جمهور در تمام مدت در جایگاه ایستاده بود و به ابراز احساسات مردم پاسخ می‌داد.
 7. آقای احمدی‌نژاد در ابتدای سخنان خود شهر یزد را دارای جمیع صفات برجسته‌ی ایران خواند که مورد تشویق‌های مکرر مردم یزد قرار گرفت .
 8. سرفه‌های مکرر و گرفتگی صدای آقای‌احمدی‌نژاد در هنگام سخنرانی، حکایت از کسالت داشتن وی داشت.
 9. حضور پرشور دختران و پسران جوان و همچنین اقلیت‌های مذهبی خصوصا «زرتشتی» در این تجمع کاملا مشهود بود.
 10. رئیس جمهور در بخشی از سخنان خود دختران یزدی را دختران عفیف و پاکدامن معرفی کرد که این سخن، دختران یزدی را به شدت به وجد آورد و باعث تشویق پرشور آنان شد.
 11. احمدی نژاد پس از عذرخواهی از مردم با توجه به معطل شدن آنان این گونه سخن گفت:

از کی اومدید اینجا؟۱۰؟

نه

۹؟

نه

۸؟

نه

۷؟

بله

الان ساعت چنده؟

دوازده

لابد خسته شدید؟

نه

خسته نشدید؟

نه

مطمئن باشم؟

بله

کی خسته است؟

دشمن

می‌خوام بلندتر بشنوم. کی خسته است؟

دشمن

این سخنان به دور از تکلف و ادبیات عامیانه احمدی‌نژاد شدیداً مورد استقبال مردم قرار گرفت و سبب از بین رفتن احساس خستگی در آنها گردید.

۱۲. هرچند احمدی‌نژاد سخنان خود را دقایقی پس از اذان ظهر به افق یزد آغاز کرد اما در میانه‌ی سخنان خود گفت «با توجه به نزدیک بودن به اذان ظهر سخنان خود را کوتاه می‌کنم» که به نظر می‌رسید وی افق تهران را حساب کرده بود.

۱۳. هنگامی که احمدی‌نژاد گفت: «ملت‌های عالم از رفتار دولت‌ها و زورگویی‌های آنها و دخالت‌های بی‌جای آنها متنفرند و می‌خواهند این دولت‌ها دست از سر جامعه بشری بردارند و فقط به امور ملت خود رسیدگی کنند «،‌ این سخن او با شعار مرگ بر آمریکا مورد تایید قرار گرفت.

۳ دیدگاه در “دختران یزد، دخترانی عفیف و پاکدامن هستند”

 1. سلام
  خب احمدی نژاده دیگه .مردمی و انقلابی.ان شاءالله این دوره هم رای میاره.

 2. سلام من یک خبرنگار درتهران ستم و طالب جالبی در وب لاگتان دارید موفق باشید و مستدام

 3. سلام
  عالیه موفق باشید و ادامه بدید ، نداریم و نداشتیم ، حالا که راه انداختید ، محکم
  ممنون

دیدگاه‌ها بسته شده است.