طرح صیانت از آرا توهین به چهل و هشت هزار مسئول انتخاباتی بود

مسئول کمیته فرهنگیان ستاد مهر در گفتگو با چارقد ضمن تاریخی خواندن پیروزی دکتر احمدی نژاد گفت: الحمدلله مردم در صحنه حاضر شدند و رای دادند. این انتخابات در مقایسه با سایر انتخابات بسیار متفاوت است. هجمه ای که از ناحیه ی رقبا نسبت به آقای احمدی نژاد صورت گرفت جای تامل داشت. آنها که ولایت مطلقه ی فقیه را نمی خواستند چه در داخل و چه در خارج و خصومتی که نسبت به نظام داشتند نمی توانستند چهار سال دیگر احمدی نژاد را تحمل کنند و گفتند: «هرکسی غیر از او!»

سید ابراهیم حسینی در ادامه با اشاره به مناظرات و حقایقی که از سوی احمدی نژاد مطرح شد، اظهار کرد: آن مناظره ها و آن حقایقی که دکتر در مناظره ها عنوان نمود و دفاعیه ی ایشان و عملکرد صادقانه ی چهار سال گذشته و چند ماه اخیر باعث حضور هر چه بیشتر مردم شد. سیل خروشان جمعیت در همان مصلی که به اذعان اکثر مطبوعات، میلیونی بود بشارت پیروزی می داد. در کنار اینها حرکت های خیابانی که دون شان انتخابات و کاندیداها بود مطرح می شد.

وی برخی از اقدامات رقیب را توهین به مسئولین حوزه های انتخاباتی خواند و افزود: اس ام اس هایی که ارسال می شد و طرح صیانت از آرا توهینی بود به چهل و هشت هزار نیروی انسانی که از حوزه ها نظارت می کردند. شورای نگهبان، شورای نظارت و خصوصا آن چهار نماینده که بر سر صندوق ها حاضر بودند تماما نادیده گرفته شدند، اما الحمدلله استقبال بی نظیر مردم و وارد شدن حتی آرای خاکستری به صحنه حماسه ی ۲۲خرداد را آفرید.

حسینی در مورد زمزمه های تقلب در انتخابات که معمولا پس از شکست از سوی یکی از گروهها مطرح می شود گفت: همان بحث صیانت از آرا دقیقا به همین منظور بود. نمی تواند تقلب صورت گرفته باشد. صحبت های وزیر اطلاعات بسیار شفاف است. تعداد کثیری نیروهای مخفی از سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروهای انتظامی پیگیر قضیه بودند و اینها تماما پیامدهای همان بحث صیانت از آرا است. آنها علنی طرح نمودند که اگر موسوی رای نیاورد ما این بحث را در بین مردم رواج می دهیم چنانچه دیروز هم صحبت‌های خانم هاشمی درخصوص عدم سلامت انتخابات و جوسازی های صورت گرفته را مشاهده کردیم و دیدیم که چگونه مردم را به ریختن به خیابان ها و ایجاد اغتشاش و هرج و مرج تحریک می کردند و طبق اطلاعیه ی وزارت کشور از این قبیل تجمعات جلوگیری به عمل آمد.

مسئول کمیته فرهنگیان ستاد مهر در پایان با تقدیر از مشارکت مردم در این انتخابات تصریح کرد: مشارکت بیش از هشتاد درصدی مردم و رأی ۲۴ میلیونی به رئیس جمهور منتخب، در طول سی سال پس از انقلاب چشمگیر بوده و بعد از آرای ملت ایران به جمهوری اسلامی، این مشارکت بی سابقه ترین حضور مردم را در بر داشت.