قدمی در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

چهارشنبه هشتم مهر، سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در مصلی تهران با هفتصد غرفه افتتاح شد.

نمایشگاه امسال در شش بخش اصلی نرم افزارهای رسانه ای، نرم افزار های تلفن همراه، بازیها و سرگرمیهای دیجیتال، پایگاه های اینترنتی و وبلاگها، هنرهای دیجیتال، فن آوری و نوآوری در رسانه‌های دیجیتال تقسیم بندی شده و البته هشت بخش جانبی خانواده و رسانه های دیجیتال، نشست ها و کارگاه‌های آموزشی، مسابقات، رسانه دیجیتال در آیینه هنر، موسسات ارائه دهنده خدمات رسانه‌های دیجیتال، استانها، شهر دیجیتال، حرکت بسوی اصلاح الگوی مصرف و بین‌الملل هم دارد‌.

بخش رسانه دیجیتال در آستانه هنر، فن آوری و نوآوری، بین الملل و استان ها در طبقه دوم برپا شدند و سایر بخش‌ها در سالن اصلی.

قرار است در نمایشگاه امسال دویست کارگاه و نشست تخصصی در سالن نشست ها برگزار شود که هر روز سایت جشنواره نشست‌های روز بعد را اعلام می‌کنند.

رئیس نمایشگاه گفته‌است، بازدیدکنندگان از نمایشگاه به ازای هر نفر ۵۰ هزار ریال یارانه در قالب کارت خرید محصولات فرهنگی دیجیتالی هدیه می‌گیرد.

مثل همیشه، یکی از پایه های ثابت خانم ها بودند. هم در غرفه داری و هم بازدید کنندگان و البته پایگاه ها و غرفه هایی که در زمینه بانوان کار می‌کنند هم وجود دارند که مهمترین آن‌ها، غرفه‌ی ۱۷۲ است!‌ مجله‌ی اینترنتی دخترانه‌ی چارقد، در بخش پایگاه‌های اینترنتی و وبلاگ‌ها قرار گرفته که منتظر حضور همه‌ی خوانندگانش است! در این غرفه، هر روز یکی از اعضای هیات تحریریه، حضور دارند و شما می‌توانید با این عزیزان گفتگو کنید و اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید انتقال دهید!

نمایشگاه تا هجدهم مهرماه برپاست و تا آن زمان، مدت زیادی باقی نمانده است!