چند روز پایانی نمایشگاه

فقط دو روز تا اتمام نمایشگاه رسانه های دیجیتال باقی مانده، ولی اگه تا امروز وقت نکردید به نمایشگاه سر بزنید، دیر نشده و می تونید همین الان هم راه بیفتید و خودتون رو به نزدیک ترین ایستگاه مترو برسونید و در ایستگاه بهشتی – مصلی پیاده بشید، از در خروجی مترو تا ساختمان اصلی را هم میتونید با ون های صلواتی برید ولی از اینجا به بعدش رو باید خط یازده طی کنید .

اگه قصد دارید همه ی نمایشگاه رو ببینید خط یازده تون باید حسابی قبراق باشه تا وسط راه بنزین کم نیاره.

برای اینکه خیلی گیج نشید و بتونید وقتتون رو تنظیم کنید برای دیدن غرفه های مفید و مرتبط با دختر خانم ها، کمکتون می کنم تا این غرفه ها رو بهتر پیدا کنید، فقط باید تا آخر این گزارش همراهم باشید.

وارد سالن اصلی که شدید، اول از همه غرفه ۱۷۲ در راهرو پنجم سمت چپ، ما چارقدی ها منتظر دیدنتون هستیم تا با هم درباره چارقدهامون حرف بزنیم و حتی با هم چایی بخوریم (و گپ بزنیم)

غرفه ی ما در بخش وب سایت‌ها و وبلاگ های نمایشگاه برپا شده، از غرفه های دیگری که در این بخش میتونم بهتون معرفی کنم، سازمان بسیج دانش آموزی است که در سایتشون یک بخش مخصوص انواع سوالات دختر خانم ها قرار دادند و کارشناس ها در هر زمینه ای جوابگو سوالات هستند.

جامعه خویشاوندی فشارکی ها هم غرفه ایه که افراد مشهور شهرشون رو معرفی میکنن و میتونید با بانوان نمونه و نخبه این خطه از ایران، در غرفه فشارکی ها آشنا بشید.

سایت شعر نو هم در جواب فعالیت خانم ها در سایتشان اینطور به ما گفت که نصف اعضایش را خانم‌ها و بانوان فعال تشکیل داده اند و کتاب هاشون رو هم در غرفه ارائه کرده ان.

در غرفه سایت لقمه هم میتونید با فعالیت های این سایت در ارتباط با خانم ها بیشتر آشنا بشید مثل دستور آشپزی، مشاوره غذایی، مسابقات غذایی و فرهنگی و …

غرفه بسیج خواهران در بخشی از نمایشگاه نیز، سی دی به نام زنان و دفاع مقدس ارائه داده که آیکن‌های محتوایی اش همگی در ارتباط با زنان در دوران هشت سال دفاع مقدسه و کار جدید و جالبی یه.

سی دی دیگری هم به نام نماهنگ بانوان ایرانی در این مرکز ارائه شده است. سایت این مرکز نیز، سایتی بسیار فعال و کاربردی در زمینه خانم ها است.

در بخش هنرهای دیجیتال در بخش هنر دیجیتال نیز موسسه فرهنگی هنری رسائل، سی دی در زمینه حضرت زهرا سلام الله علیها به نام غم آشیان سوز ارائه داده و میتوانید چهل و چهار آوا، دو نماهنگ، پنج گفتار و هشت نوشتار در ارتباط با حضرت زهرا سلام الله علیها در این سی دی پیدا کنید.

در بخش خانواده و رسانه دیجیتال نیز، غرفه خانه دیجیتال نرم افزار کارگاه خیاطی – مجموعه کامل آموزش خیاطی – و نرم افزار آموزش آشپزی را برای خانم های محترم عرضه کرده است.

یکی دیگر از بخش های جذاب نمایشگاه، جلوه های رضوی در آئینه رسانه دیجیتال است که میتونید به مدت هشت دقیقه فتوکلیپ رضوی را با عینک های سه بعدی ببینید و روحتان را به مشهد الرضا پرواز دهید.

۱ دیدگاه در “چند روز پایانی نمایشگاه”

  1. البته جامعه خویشاوندی فشارکی ها با محوریت فرهنگ و خانواده فعالیتهای زیادی میکنند که یکیش معرفی خانمهای نخبه و جزو مفاخر فامیل است.
    مهمترین کار ما ایجاد فضایی فرهنگی با مشارکت همه فامیل به خصوص خانمهای جوان و فعال و پرانرژی فامیلمون است.
    توی این فضا خانمها نقش اساسی در ترویج فرهنگ و تولید علم دارند.

دیدگاه‌ها بسته شده است.